اولین کنفرانس بین المللی و چهارمین کنفرانس ملی تجهیزات و فناوری‌های آزمایشگاهی

اولین کنفرانس بین المللی و چهارمین کنفرانس ملی تجهیزات و فناوری‌های آزمایشگاهی

اولین کنفرانس بین المللی و چهارمین کنفرانس ملی تجهیزات و فناوری‌های آزمایشگاهی، رویدادی علمی کاربردی است که در قالب مقالات علمی، سخنرانی‌های کلیدی، کارگاه‌های آموزشی و نمایشگاه جانبی به ارائه تازه‌ترین دستاوردهای علوم و فناوری‌های آزمایشگاهی و انتقال تجربه بین پژوهشگران و فناوران می‌پردازد. همزمان با این رویداد علمی، نشست مدیران و کارشناسان آزمایشگاه های مرکزی دانشگاه ها و مراکز پژوهشی سراسر کشور نیز برگزار می شود.
اولین دوره از این کنفرانس به صورت ملی در روزهای ۱۳ و ۱۴ اسفندماه ۱۳۹۸ به صورت مجازی در دانشگاه شیراز، دومین کنفرانس ملی در تاریخ ۲۴ و ۲۵ شهریورماه ۱۴۰۰ به صورت مجازی در دانشگاه شهید بهشتی و سومین کنفرانس ملی در تاریخ ۱۹ و ۲۰ شهریورماه ۱۴۰۱ به صورت حضوری-مجازی در دانشگاه محقق اردبیلی برگزار شد‌.
مفتخریم که اعلام کنیم اولین کنفرانس بین‌المللی و چهارمین کنفرانس ملی تجهیزات و فناوری‌های آزمایشگاهی با مشارکت دانشگاه الزهرا (س) و انجمن تحقیقات آزمایشگاهی ایران همزمان با نشست مدیران و کارشناسان آزمایشگاه‌های مرکزی، در محل همایش های بین المللی دانشگاه الزهرا (س) در روزهای ۲۰ و ۲۱ شهریورماه ۱۴۰۲ برگزارمی‌شود.
این کنفرانس زمینه هم‌اندیشی اساتید، پژوهشگران، کارشناسان آزمایشگاه‌ها، دانشجویان، تولیدکنندگان و تأمین‌کنندگان تجهیزات آزمایشگاهی، شرکت‌ها، مراکز و سازمان‌های پژوهشی را فراهم می‌آورد. لذا از کلیه اساتید، دانشجویان،کارشناسان و فعالان این حوزه دعوت می‌شود تا با مشارکت در نشست‌ها، کارگاه‌ها و نمایشگاه جانبی کنفرانس، آخرین دستاوردهای پژوهشی و صنعتی خود را ارائه کرده و بر پویایی و غنای این رویداد بیفزایند.

https://ilrc2023.alzahra.ac.ir/fa/